Kampanja "Klikom do ljepote" 22. travanj 2013.

Kampanja "Klikom do ljepote"

Suradnja Poliklinike Bagatin i reklamne agencije Bruketa&Žinić OM Zagreb

Naša Poliklinika je u suradnji s reklamnom agencijom Bruketa&Žinić OM Zagreb pokrenula kampanju „Klikom do ljepote“ za zahvate korekcija nosa i povećanje grudi.  Bruketa&Žinić OM Zagreb druga je najučinkovitija neovisna reklamna agencija na svijetu i jedna je od najviše nagrađivanih reklamnih agencija u jugoistočnoj Europi s preko 400 međunarodnih nagrada. Agenciju su osnovali Davor Bruketa i Nikola Žinić 1995. godine, a danas iza njezinih projekata i uspjeha stoji 50-ak kreativaca i stručnjaka za tržišne komunikacije.

Ovom smo kampanjom htjeli osobama koje razmišljaju o nekom estetskom zahvatu približiti našu struku na jedan posve drugačiji i zabavan način. Kampanja se sastoji od dinamičnih bannera/reklama za grudi i nos koje možete pogledati na portalima Zadovoljna, Zdrava krava i Budi IN. Banneri su napravljeni od simbola i „smajlića“ koji su veoma popularni u virtualnom svijetu.

Velik broj ljudi boji se estetskih zahvata, iako znaju da se milijun ljudi uspješno podvrgnu istoj svake godine. Na neki način, razumljivo je da se netko boji bilo kakvog oblika zahvata. Na kraju krajeva, većina ljudi je malo prestrašena čak i kod odlaska liječniku ili zubaru na pregled. Međutim, ne morate se bojati estetske operacije. Kada ste u rukama profesionalaca, estetska operacija sigurna je i učinkovita.

Kirurške vještine i umjetnička vizija naših doktora omogućile su ostvarenje prekrasnih i prirodnih poboljšanja za tisuće pacijentica koje su posjetile našu Polikliniku. Sav trud ulaže se u poboljšanje izgleda pacijentice na što prirodniji način.

Naš medicinski tim okuplja vrhunske stručnjake iz kirurgije i anesteziologije, a naša stručnost, osposobljenost i vrhunska, najmodernija tehnologija na razini su najboljih svjetskih poliklinika. Danas prije same operacije možete vidjeti kako biste izgledali nakon zahvata pomoću 3D simulatora VECTRA 3D koji je u regiji dostupan samo u našoj Poliklinici.

Animirani video kampanje možete pogledati ovdje. Ukoliko imate bilo kakvih pitanja vezano za ove i druge zahvate slobodno nas nazovite telefonski na 01/46 10 225 ili nas kontaktirajte putem Emaila na info@bagatin.hr