Black peel – tretman za čišćenje lica i uklanjanje mitesera 04. rujan 2019.

Black peel – tretman za čišćenje lica i uklanjanje mitesera

Bezbolno čišćenje lica pomoću laserskog tretmana i crne maske od ugljena novi je tretman u ponudi naše Poliklinike. Ovom kombinacijom postiže se porculanski izgled kože, smanjuje se količina pora, mitesera i nepravilnosti te se dobiva mlađi i zdraviji izgled kože.

Mikročestice ugljena koje se nalaze u posebnoj Carboxi pasti bogatoj mineralima imaju duplo djelovanje. Ugljen se uvlači u sve pore na koži i istovremeno služi za privlačenje energije lasera. Naime, laserska zraka se apsorbira u crnoj boji i po principu 'mikroeksplozije' izvlači pigment van što pak za rezultat ima mehaničko čišćenje lica, uklanjanje mitesera i otvaranje pora, smanjenje promjera pora, odnosno, čistu kožu.

black peel

Ova Carbon Peel maska od ugljena omiljena je i u Hollywoodu, gdje se mnoge slavne osobe, kao što su Angelina Jolie i Kim Kardashian, odlučuju upravo za ovaj bezbolan tretman kada je riječ o učinkovitom čišćenju lica i njezi kože.

Budući da laser djeluje na unutarnje slojeve kože (bez oštećenja površinskog sloja), potiče i prirodnu proizvodnju kolagena i hijaluronske kiseline zbog čega su rezultati tretmana sve bolji i bolji i nakon primjene.

Carbon Peel

Black peel, dakle, ima brojne učinkovitosti:

• Čisti lice
  • Smanjuje fine linije i bore
  • Zateže proširene pore
  • Smanjuje akne, ožiljke i tamne mrlje od akni
  • Smanjuje upale
  • Uklanja mrtve stanice kože s površinskog sloja epiderme
  • Stimulira rast kolagena
  • Poboljšava teksturu kože
  • Smanjuje hiperpigmentacije
  • Pročišćava pore kako bi se smanjili miteseri (uklanjanje mitesera)

Kombinacija lasera i maske od ugljena

Crna maska, odnosno, maska od ugljena koju koristimo prilikom tretmana sadrži aktivni ugljen te vitamine B3, B5, aminokiselinu i razne morske minerale koji pomažu vašoj koži u postizanju blistavog tena.

karbonska maska

Druga važna komponenta ovog tretmana je laser ND YAG koji ima široko područje primjene u medicini, a u Poliklinici se najčešće koristi za uklanjanje pigmentacija na koži te poticanje regeneracije i proizvodnje tvari ključnih za mladolik izgled lica – kolagena i elastina. Jedan je od ukupno 9 lasera, koliko ih imamo u našem Laser centru i kojime postižemo brojne pozitivne rezultate. Osim što uklanja pjege i izbjeljuje kožu, laser se koristi i za smanjenje i čišćenje dubinskih pora. Također, redovitim tretmanima se može značajno kontrolirali lučenje sebuma i spriječiti pojava prištića.

A ova dva alata ne bi bila funkcionalna da nema naših stručnjaka koji izvode ovaj tretman, općih kirurga s dugogodišnjim iskustvom u radu s laserima i koji su jako dobro upoznati s revitalizirajuće sastojcima crne maske. Svoje znanje su gradili na brojnim edukacijama, tražeći uvijek najbolja rješenja za vas, naše klijente.

Tretman za čišćenje lica

Nježno i bezbolno čišćenje lica

Ovaj nježan i neinvazivan tretman idealan je za sve tipove kože, svih uzrasta. Odličan je kao uvertira u sve druge tretmane, ali i samostalno daje sjajne rezultate. Ne boli, ne uzrokuje peckanje, ne ostavlja tragove crvenila na licu niti oštećuje kožu. Važno je i napomenuti da se snaga lasera može kontrolirati i prilagoditi problematici kože što liječniku i vama daje mogućnost kontroliranja samog procesa tretmana.

Nakon tretmana slijedi adekvatna, blaga njega s umirujućim Reviderm Silver sprejom, koji u sebi sadrži umirujuće čestice srebra.

Dođite na konzultacije i uvjerite se sami u stručnost i predanost naših anti-age stručnjaka. Tijekom konzultacija, uz VISIA analizu, će vam predložiti najbolju opciju za vašu problematiku i zdravlje kože, uzimajući u obzir i rezultate koje želite postići tretmanima – sve kako bi osigurali njegovanu kožu, koja uz to izgleda mladoliko i svježe.

Rezervirajte svoj termin i sami se uvjerite u pozitivne učinke ovog tretmana – javite nam se na mail info@bagatin.hr ili nas kontaktirajte na broj 01 4610 225.