info telefon +385 1 46 10 225 * * Jedinstven broj za sve Poliklinike

Black Friday – do 50 % popusta! 15. studeni 2021.

Black Friday – do 50 % popusta!

Iskoristite Black Friday pogodnosti na naše najtraženije tretmane lica!

Black Friday označava početak predblagdanske kupovine, a ove godine u Poliklinici Bagatin obilježavamo ga ne jedan dan već cijelu drugu polovicu mjeseca! Točnije - od sada do 29. studenoga, kada smo za vas pripremili ekskluzivne popuste do čak 50% na naše najtraženije tretmane lica.

Veća količina stresa, svakodnevno nošenje maske te izlaganje snažnom ljetnom suncu i ove su godine ostavili tragove na našim licima. Zato smo ususret najočekivanijih dana u sezoni te povodom Black Firdayja, za vas pripremili ponudu najboljih tretmana lica za vraćanje sjaja, hidratacije i redukciju znakova starenja po posebnim cijenama. Na vama je samo da izaberete – Trinity Facial, ZOSkin Red Carpet piling ili SkinPen tretman mikroiglicama?

Black Friday

Trinity Facial – sinergija tretmana za potpunu obnovu kože

Nemate puno vremena, a voljeli biste čim prije vidjeti rezultate tretmana? Trinity Facial idealan je izbor za vas! Set tretmana koji će dubinski nahraniti, blago zategnuti i osvježiti lice s vidljivim rezultatima već nakon prvog dolaska. Njegovu trilogiju čine Reviderm Skin Peeler mikrodermoabrazija, Cell Jet ultrazvuk te laser pomlađivanja. Naime, gubitak tonusa kože povezan je s gubitkom kapaciteta zadržavanja tekućine, a kako bi se potaknulo obnavljanje i dubinska revitalizacija kože, prvo je potrebno odstraniti mrtve i oštećene stanice kože. Kožu zatim temeljito i kvalitetno hidratizirati te nahraniti prijeko potrebnim nutrijentima – sve što Trintiy Facial omogućava.

Trinity Facial tretman

ZOSkin Red Carpet piling

Nježan, ali dovoljno snažan, Stimulator Peel ili 'Red Carpet piling', kako ga od milja nazivaju brojna hollywoodska lica, savršen je piling koji u samo nekoliko minuta na vašoj koži može napraviti veliku promjenu na bolje. Prikladan je za sve tipove kože te čudesno ravna i ujednačava dublje i srednje duboke linije i bore, akne te rješava neravnomjernu pigmentaciju i grubu teksturu kože. Ne uzrokuje ljuštenje kože te za sobom ne ostavlja crvenilo što ga čini idealnim tretmanom u pauzi za ručak ili prije nekog važnog događaja.

ZoSkin Red Carpet peel tretman

SkinPen – smanjite ožiljke od akni i bore od sunca

Muče li vas ožiljci od akni ili nakon operacija, linije i bore, melazma ili pak hiperpigmentacije – SkinPen Precision tretman je u koji ćete se naprosto zaljubiti! Sam uređaj osmišljen je za obnovu i pomlađivanje kože prirodnim putem, djelotvoran je za sve tipove kože, a primjenjuje se i na više regija tijela (lice, vrat, dekolte, šake, nadlaktice, leđa).  Prilikom tretmana, pomoću mikroiglica izrađenih od visokokvalitetnog japanskog nehrđajućeg čelika, na koži se stvara oko 2 milijuna mikrouboda, a nastala mikrooštećenja aktiviraju prirodni mehanizam za samoobnovu kože, povisuju razinu faktora rasta i kolagena te tako obnavljaju kožu kroz slojeve.

SkinPen tretman

Kako uplatiti Black Friday popust?

Izaberite svoj omiljeni tretman iz naše Black Friday ponude i prijavite se na obrazac. Prijavom možete rezervirati svoj termin tretmana ili možete zatražiti ponudu koju ćemo vam poslati mailom.

Bitno je naglasiti kako je Black Friday ponuda vezana za sve uplate do petka 26. studenoga. Uplatiti možete u našim Poliklinikama u Zagrebu i Splitu ili online.

Online plaćanje vrši se putem Internet bankarstva kreditnim karticama u sigurnom i provjerenom CorvusPay sustavu. Možete uplatiti jednokratno ili beskamatno do čak 12 rata! Naše će vam osoblje poslati siguran link i u samo nekoliko klikova na svoju mail adresu dobit ćete potvrdu svoje kupnje.

Iskoristivost popusta

Uplaćene tretmane na Black Friday popustu ne morate iskoristiti u navedenom tjednu već ih možete iskoristiti unutar 12 mjeseci od dana uplate. Za više informacija stojimo Vam na raspolaganju putem maila info@bagatin.hr ili telefona +385 1 46 10 225

Ostavite poruku

Odaberite datoteku (nije obavezno)

Ispunjenjem ove forme će Vas, u roku od 24h, kontaktirati naš pozivni centar za dogovor Vašeg termina.

Telefon:* +385 1 46 10 225
* Jedinstven broj za sve Poliklinike