Izrada individualnog plana pomlađivanja 14. srpanj 2021.

Izrada individualnog plana pomlađivanja

Mi u Poliklinici Bagatin vjerujemo u sinergijski pristup u svemu što činimo, pa tako i u pomlađivanju kože. Kako bismo pružali samo najbolju uslugu svojim klijentima, osmislili smo ekskluzivno savjetovanje u kojem sudjeluju dva naša stručnjaka istovremeno.

Estetski liječnik, izvrstan poznavatelji anatomije i potreba lica, u suradnji s medicinskim kozmetologom te sa svakim klijentom ponaosob, osmislit će individualan plan pomlađivanja koji će efikasno, bezbolno i, najvažnije od svega, uspješno reducirati ili ukloniti utvrđenu problematiku.

Važno je napomenuti da estetski tim čine liječnici specijalisti iz područja dermatologije, otorinolaringologije te plastične kirurgije.

Web_848x364px_94

Želimo li da naša koža što duže ostane sjajna, zdrava i mladolika, potrebno je jednako djelovati na površinu kože kao i na njeno potkožje. Kako bi cjeloviti pristup bio još potpuniji uveli smo uslugu – izrade individualnog plana pomlađivanja.

Zašto individualan plan pomlađivanja?

Dugogodišnjim radom s našim klijentima uvjerili smo se kako istinski djelotvorna rješenja počinju s ljudskim faktorom, odnosno konzultacijama te izradom individualnog plana djelovanja. Naime, ne stare svi jednako, niti su prilike kojima je koža bila izložena jednake. Svaki naš klijent i klijentica su individualni i kao takvi trebaju zaokružen pristup rješavanju specifične problematike koja ih muči.
Kome je namijenjen?

Nakon srednjih dvadesetih i ranih tridesetih koža sukcesivno gubi oko 1% kolagena svake godine. Uz to, sama sinteza kolagena se smanjuje, čime dolazi do gubitka elastičnosti, čvrstoće i podatnosti što se posebno očituje pojavom jasnih znakova starenja nakon 35. godine života.
Žene koje već u dvadesetim godinama posebnu pozornost stave na dodatnu njegu kože, kućnom njegom, ali i profesionalnim estetskim rješenjima, imaju veću šansu zadržati mladolik izgled i lice bez bora u četrdesetima. Dok žene u kasnim tridesetima i nadalje, uz pomoć stručnjaka, iste te znakove mogu uspješno reducirati.
Potrebe ovise o stupnju starenja vašeg organizma, stoga ne postoji donja ili gornja granica godina za pomlađivanje, već preporuka stručnjaka nakon detaljnog pregleda. Idealno vrijeme za stručno mišljenje je sada!

Web-novosti_PB_848x364px_257

Izražene bore na čelu, oko očiju ili izražen nabor na nosu, spušteni kapci, gubitak volumena u obrazima, povučena brada, usne koje su izgubile senzualnost, izražene nazolabijalne ili marionetne bore – sve to utječe na cjelokupni dojam i samopouzdanje. Kako bismo efikasno vratili sat unazad, potrebno je pronaći savršeno i zaokruženo rješenje koje će djelovati na željen izgled.

Važno je osjećati se i izgledati sretno

Primijetili ste da pretjerano opušten, bez volumena, umoran, tužan ili ljutit izraz lica dominira kada se pogledate u ogledalo, a da se pri tome tako ne osjećate? Ili vam je pak koža postala sivkasta i nepoželjnog izgleda, a asimetrije izražajnije nego ranije te biste htjeli vratiti atraktivan, mladolik i definiran izgled? Naši vam stručnjaci definitivno mogu pomoći.

Web-novosti_PB_848x364px_256

Također, ako iste problematike želite prevenirati i čim duže zadržati svježe, mladenačko i sjajno lice – na pravom ste mjestu!

Kako izgleda izrada plana?

Izradu individualnog plana pomlađivanja čini intiman razgovor u mirnom okruženju s najljepšim pogledom na Zagreb ili pak na bajkoviti Split iz prekrasnog hotela Dioklecijan. U ugodnom društvu naših stručnjaka za pomlađivanje moći ćete podijeliti svoje brige oko promjena koje su se dogodile na vašoj koži tijekom vremena.

Nakon razgovora, naši će stručnjaci za pomlađivanje osmisliti individualizirani plan za postizanje željenog izgleda svakog klijenta. Sinergija tretmana i usluga prema preporuci obuhvatit će niz minimalno invazivnih postupaka i neinvazivnih tretmana kako biste bili u sigurnim rukama koje daju rezultate.

Web_848x364px_91

Tako se aplikacijom dermalnih filera u potkožje učinkovito vraća volumen lica, definiraju konture, ispravljaju asimetrije te brišu duboke linije, a vrhunski Renew Lift i laserski tretmani poput laserskog pomlađivanja ili frakcijskog skin resurfacinga, koji se nazivaju i 'nekirurškim faceliftom', zatežu kožu lica, otvaraju pogled i rješavaju nepravilnosti na površini kože.

U ovoj kombinaciji, neinvazivni tretmani iz naše ponude, kao što su Skin Pen terapija mikroiglicama ili HydraFacial, poslužit će kao priprema kože za navedene tretmane, ali i kao završna njega kako bi se postignuti rezultati zadržali što duže, a vaše samopouzdanje bilo jednako kao desetljeće prije.

Izradom individualnog plana pružamo samo najbolja rješenja za naše klijente jer se dobiva potpun, cjelovit pristup i s liječničke i s kozmetološke strane. Za konzultacije je predviđeno do sat vremena kako biste imali dovoljno vremena pojasniti koji su vaši ciljevi, ali i jednako tako da s našim stručnim timom pronađete zadovoljavajuće rješenje.

Web_848x364px_88

Kako se naručiti?

Želite pružiti svojoj koži baršunast i mladenački izgled, no u moru brojnih opcija ne znate što izabrati kako biste postigli željeni rezultat, kontaktirajte nas i rezervirajte svoj termin!

Za izradu individualnog plana pomlađivanja možete se direktno naručiti ovdje, dok sve dodatne odgovore o ovom savjetovanju, kao i ostalim novitetima u našoj ponudi, možete postaviti našem call centru na broj 01 4610 225 ili na info@bagatin.hr.