info telefon +385 1 46 10 225 * * Jedinstven broj za sve Poliklinike

Posebna ponuda za trajnu lasersku epilaciju

U svibnju i lipnju uklonite dlačice s pazuha i bikini zone po posebnim promotivnim cijenama

Još naprednije VECTRA 3D konzultacije

Naš napredni fotosimulator od ovog mjeseca postao je još bolji i dostupan još većem broju operativnih zahvata!

Dr. Tomica Bagatin na svjetskom liječničkom kongresu u Monte Carlu, Monaco

Skup međunarodnih stručnjaka iz anti-aging medicine, estetske kirurgije i dermatologije

Nova prilika za posao!

U potrazi smo za dva nova doktora – specijalistom dermatovenerologije i estetskim liječnikom

Posebna ponuda za naše klijente tretmana Zerona

Suradnja s međunarodnim fitness centrom World Class

Prilika za posao u Poliklinici Bagatin

Želite postati dio našeg stručnog medicinskog tima? Prijavite se odmah!

Besplatne konzultacije za oblikovanje tijela

Izaberite između 3 najbolja rješenja uklanjanja masnih naslaga i tvrdokornog celulita

Volbella hijaluronski fileri za povećanje usana

Do punih i senzualnih usana u samo jednom tretmanu

Ostavite poruku

Odaberite datoteku (nije obavezno)

Ispunjenjem ove forme će Vas, u roku od 24h, kontaktirati naš pozivni centar za dogovor Vašeg termina.

Telefon:* +385 1 46 10 225
* Jedinstven broj za sve Poliklinike