Pripremite kožu lica za novogodišnju zabavu 16. prosinac 2014.

Pripremite kožu lica za novogodišnju zabavu

Top 5 tretmana za najbolje i najbrže rezultate

Kako biste u novu godinu ušli puni samopouzdanja i sigurni u svoju ljepotu, najvažnije je da s pripremama počnete na vrijeme. Zima je vrijeme kada se najčešće žalimo da nam je ten siv, lice umornog izgleda, koža suha i bez sjaja. Vjetar i hladnoća opterećuju kožu i mogu izazvati oštećenje njezina hidrolipidnog sloja, koji je prirodna zaštita kože, zbog čega dolazi do gubitka vlage. Sve navedeno ne želite ponijeti sa sobom u novu godinu i svega navedenog se možete riješiti u samo 60 minuta.

Zato smo za vas izdvojili posebne tretmane lica uz pomoć kojih možete vratiti blistavost koži i ući u novu godinu puni samopouzdanja i sigurni u svoju ljepotu. Potrebno je samo krenuti na vrijeme s tretmanima kako bi rezultati bili očaravajući.

Pripremite kožu lica za novogodišnju zabavu

LASERSKI FRAKCIJSKI PILING LICA

Za koga? Za one koji u tri dana žele postići zdrav sjaj kože i smanjiti vidljivost nepravilnosti, poput proširenih pora, hiperpigmentacija, sitnih ožiljaka i bora. Tretman se naziva „vikend pilingom“ jer su za oporavak potrebna dva-tri dana, ali već nakon jednog tretmana znatno je poboljšana tekstura i ton kože.

Kako djeluje? Laserskom zrakom uklanja se veoma tanak sloj kože, čime se eliminiraju oštećene stanice zbog kojih lice izgleda umorno. Dok se koža oporavlja, nastaju nove stanice, a rezultat je glatko lice ujednačene boja tena.

MED VISAGE TRETMAN S RADIOFREKVENCIJOM

Za koga? Za 30-godišnjake umornog izgleda i vlasnike neelastične kože koji bez igle i skalpela žele zategnuti kožu lica, vrata i dekoltea. Djelovanjem ultrazvuka i radiofrekvencije uklanjaju se bore i zateže opuštena koža.

Kako djeluje? Nova generacija tretmana Med Visage koristi komplementarne tehnologije, ultrazvuk i radiofrekvenciju, koji stvaraju toplinu između sloja kože i masnih stanica, što rezultira novim kolagenom i zategnutim licem. Što je najbolje, tretman je bezbolan (osjećate samo toplinu), a koža se ne oštećuje pa odmah možete nastaviti sa svojim aktivnostima.

JUVÉDERM DERMALNI FILERI

Za koga? Za sve koji žele potpuno prirodan, osvježen i pomlađen izgled. Pomlađivanje se vrši popunjavanjem bora hijaluronskom kiselinom, inače prisutnom u tijelu, čime se zaglađuje koža i obnavlja punoća lica. Najbolje od svega, rezultati su vidljivi odmah, a kod nekih traju i do 18 mjeseci!

Kako djeluje? Injektiranjem hijaluronskih filera popunjavaju se bore i vraća se izgubljeni volumen. Zahvaljujući retrakciji molekula vode, istodobno se hidratira koža, što dokazano dovodi do regeneracije kolagena i stvaranja novog.

REVITACARE MEZOTERAPIJA

Za koga? Jednom od najsuvremenijih metoda pomlađivanja uz pomoć igle unose se revitalizirajući sastojci (hijaluronska kiselina, vitamini, minerali i antioksidansa) u dublje dijelove kože, gdje su i najučinkovitiji. Radi prevencije s mezoterapijom se može početi već u 20-ima, a savjetuje se i vlasnicima suhe i zrele kože.

Kako djeluje? Tretman se provodi višestrukim unosom aktivnih sastojaka, tako da se površinskim ubodima ravnomjerno rasporede po koži, nakon čega je lice osvježeno i hidratirano, a sitne borice reducirane.

REVIDERM SKIN PEELER MIKRODERMOABRAZIJA

Za koga? Za one koji brzinski žele smanjiti pore, ukloniti hiperpigmentacije, poboljšati tonus i potaknuti proizvodnju kolagena. Mikrodermoabrazijom se uklanja površinski sloj, čime se zrela koža osvježava i regenerira, bore umanjuju, a hiperpigmentacije ublažavaju.

Kako djeluje? Nakon uklanjanja odumrlih stanica posebnim aparatom, stimulira se snažan rast novih u bazalnom sloju kože, odakle migriraju postupno obnavljajući oštećeno tkivo. Rezultat je čista i sjajna koža bez crvenila i iritacija. Ako vas od Nove dijeli samo nekoliko dana, ovo je idealan SOS tretman.

Svaka žena želi novu godinu započeti u svom najboljem izdanju, a svi već znamo da je najveći adut žena lijepa, njegovana i blistava koža. Stoga je ovo zasigurno vrijeme kada biste se mogli prepustiti jednom od gore navedenih tretmana pomlađivanja i uljepšavanja. Ako imate bilo kakvih pitanja vezano za tretmane ili se želite odmah naručiti slobodno nas nazovite telefonski na 01/4610 225 ili nas kontaktirajte putem Emaila na info@bagatin.hr. Na tretman se možete naručiti i online. Također, sve cijene navedenih tretmana možete odmah pogledati u našem cjeniku