Posebni tretmani kao nadopuna tretmanu dermalnim hijaluronskim filerima 20. siječanj 2014.

Posebni tretmani kao nadopuna tretmanu dermalnim hijaluronskim filerima

U potpunosti regenerirajte kožu i produljite vijek trajanja hijaluronskih filera

Posebni tretmani kao nadopuna tretmanu dermalnim hijaluronskim filerima

Starenje kože u današnje moderno doba počinje već u ranim dvadesetima, stoga stručnjaci savjetuju da se s preventivnim tretmanima protiv naglog starenja treba započeti na vrijeme. Kad je koža zdrava, prijevremeno starenje je svedeno na minimum. Profesionalni tretmani u kombinaciji s pravilnim načinom života sjajan su početak u tretiranju znakova starenja kože, a učinkoviti tretman uključuje eksfoliaciju, hidrataciju i vitamine koji zaglađuju kožu, stimuliraju proizvodnju kolagena i pojačavaju prirodnu zaštitnu barijeru kože.

U našoj Poliklinici doktori su u suradnji s kozmetolozima za njegu lica razvili posebni koncept kako bi tretmane dermalnim hijaluronskim filerima učinili još učinkovitijima, a njihov vijek trajanja dužim. Naime, hijaluronska kiselina je tvar koja je prirodno prisutna u našoj koži i pomaže kod hidratacije pružajući joj volumen. No kako se njezina količina u tijelu s vremenom troši, potrebno ju je nadomjestiti, što je moguće samo s filerima hijaluronske kiseline. Također, koža lica s vremenom gubi svoj tonus, postaje suha ili masna, što zavisi od osobe do osobe, postane sklona hiperpigmentacijama ili crvenilu.

Posebni tretmani kao nadopuna tretmanu dermalnim hijaluronskim filerima

Doktori u našoj Poliklinici shvatili su da nije dovoljno samo "napuniti" bore, već je potrebno i regenerirati cijelu kožu lica, kako bi se dobio najbolji mogući efekt, a to je zdrava i njegovana koža. Glavna funkcija takvog procesa jest vratiti koži vlagu, elastičnost i glatkoću. Iz tog razloga, prije svakog tretmana dermalnim filerima naši klijenti imaju mogućnost, ukoliko to žele, birati između tri vrste tretmana koje nazivamo dodacima dermalnim filerima - Basic, Expert, ili R² Anti Age tretman.

Basic tretman uključuje fazu čišćenja i toniziranja lica s kojima ćemo poraditi na balansiranju kožne barijere. Zatim slijedi enzimatski piling s kojim ćemo ukloniti površinske nečistoće tj. odumrle stanice te postići bolju teksturu kože. Za vrijeme cijelog tretmana koristi se vrhunska linija dermokozmetike REVIDERM skintelligence. Nanošenje lidokainske kreme prethodi ubrizgavanju dermalnih filera, a prema tipu kože klijenta za kraj se nanosi maska i završna njega.

Expert tretman također uključuje čišćenje i toniziranje kože lica te enzimatski piling. Nakon toga slijedi REVIDERM Skin Peeler mikrodermoabrazija koja će ukloniti rožnati sloj kože i stimulirati diobu novih stanica. Nakon mikrodermoabrazije doći će do promjene teksture kože, bore će se minimizirati i ten posvijetlit. Vaša koža će dobiti čisti i mladenački izgled. Nanošenje lidokainske kreme prethodi ubrizgavanju dermalnih filera, a prema tipu kože klijenta za kraj se nanosi maska i završna njega.

Premium tretman kombinira dermalne filere i REVIDERM Skin Peeler mikrodermoabraziju uz upotrebe luksuzne Premium skindesign linije REVIDERM dermokozmetike. Premium linija osim što hrani, njeguje i obnavlja ima i onaj 4. segment, a to je zaustavljanje vremena. Nakon mikrodermoabrazije lice se tretira ultrazvučnom terapijom koja će očistiti pore, otkloniti sloj odumrlih stanica i istovremeno pospješiti staničnu obnovu kisikom. Lice se smiruje, a koža postaje mekana i nježna. Nanošenje lidokainske kreme prethodi ubrizgavanju dermalnih filera, a prema tipu kože klijenta za kraj se nanosi maska i završna njega.

Posebni tretmani kao nadopuna tretmanu dermalnim hijaluronskim filerima

Spoj dermalnih filera i navedenih tretmana uz korištenje vrhunskih preparata za njegu kože pruža:

• Dubinsko čišćenje lica
  • Poticanje rasta novih stanica
  • Stimulaciju kolagenskih vlakana
  • Jače prodiranje preparata u kožu
  • Dugotrajnije rezultate
  • Svježu, sjajnu i baršunastu kožu
  • „Wow“ efekt odmah nakon tretmana

Navedeni tretmani uz tretmane dermalnim filerima zaista pružaju iznimne rezultate koji će uz kućnu njegu i svakodnevnu brigu o svojoj koži biti još dugotrajniji. Ako vas zanimaju tretmani dermalnim filerima u našoj Poliklinici nazovite nas na 01/4610 225, rezervirajte vaš termin online ili nam se javite putem Emaila na info@bagatin.hr