Definirajte figuru i uklonite masnoću uz VASER Lipo 03. veljača 2015.

Definirajte figuru i uklonite masnoću uz VASER Lipo

Ultrazvučna liposukcija rješenje je za vas

Muče li vas određena područja vašeg tijela koja vam se čine neproporcionalnima? Niste jedini. Svatko želi izgledati i osjećati se najbolje što može. Od malih dorada do velikih transformacija, naš novi zahvat - VASER Lipo ultrazvučna liposukcija može vam pomoći u ostvarenju vaših želja. Ovaj revolucionarni zahvat uklanjanja masnog tkiva sigurna je alternativa tradicionalnoj liposukciji. Zahvat daje predvidljive rezultate bez teškoća, s brzim oporavkom i kratkim vremenom mirovanja. Ovim naprednim postupkom oblikovanja tijela mogu se precizno ukloniti neželjene masne naslage s vašeg tijela. Razvijen kako bi poboljšao tradicionalnu liposukciju, VASER Lipo koristi ultrazvučnu tehnologiju za oblikovanje tijela, precizno uklanjajući masne naslage bez da oštećuje okolno tkivo, postižući rezultate bez teškoća uz ubrzano zacjeljivanje.

S VASER Lipo ultrazvučnom liposukcijom možete postići zamjetne rezultate u samo jednom dolasku, a uz to, ova vrsta liposukcije klinički dokazano poboljšava zategnutost kože na tretiranim dijelovima tijela.

Definirajte figuru i uklonite masnoću uz VASER Lipo

Kako izgleda zahvat?

Zahvat se obično izvodi pod utjecajem lokalne anestezije uz upotrebu oralnog sedativa. Lokalna anestezija ubrizgava se na područje neželjenih masnih naslaga. Na tom području potom se gubi osjet, kao kod stomatologa, te se može pristupiti blagom ultrazvučnom tretmanu. Nakon lokalne anestezije, poznate i pod nazivom tumescentna anestezija, uvodi se ultrazvučna sonda VASER Lipo kojom se odvajaju i otapaju masne stanice. Masne stanice zatim se lako izvlače zajedno s tumescentnom tekućinom.

Prednosti ultrazvučne liposukcije:

• Brzi oporavak naših klijenata
  • Manja potreba za lijekovima protiv bolova
  • Manji gubitak krvi
  • Smanjena potreba za ponavljanjem tretmana
  • Predvidljivi rezultati bez teškoća
  • Zatezanje kože
  • Povećana preciznost
  • Smanjeno fizičko umaranje
  • Masne naslage prikladne za tretman ubrizgavanja u lice ili tijelo

Transplantacija masnog tkiva

Još jedna dodatna pogodnost je da se nakon zahvata često masne naslage mogu transplantirati na drugo područje tijela, poput lica, grudi, stražnjice ili se koristiti za ispravljanje nepravilnosti od prethodne liposukcije. Neželjene se masne naslage pročiste i smjeste u male injekcije kako bi se ubrizgale u područja namijenjena za željenu transplantaciju. Prednosti ove tehnike presađivanja su u prirodi rezultata, dugotrajnosti i upotrebi masnih naslaga, koje su neželjene na određenom području tijela, dok su potrebne za oblikovanje i volumen na drugim dijelovima tijela.

Konzultacije su prvi korak prema zahvatu na kojima možete detaljno saznati sve o samoj operaciji, pripremi i vremenu oporavka. No, ako već imate pitanje za naše doktore slobodno nam pošaljite svoj upit putem online obrasca  ili nam se javite telefonski na 01/46 10 225.