RRS mezoterapija - profesionalni preparati za izuzetne rezultate 07. listopad 2015.

RRS mezoterapija - profesionalni preparati za izuzetne rezultate

Novi mezoterapijski kokteli u našoj Poliklinici

Postoje razni načini kako se ublažiti sitne bore, spriječiti nastanak neželjenih crta na licu, zategnuti kožu lica, posvijetliti kožu, spriječiti gubitak kose ili reducirati strije i celulit, a jedan od najučinkovitijih je zasigurno mezoterapija. Za nju nikad nije prerano, može se započeti u dvadesetim godinama, ovisno o problemu kojeg želimo riješiti.

Što je mezoterapija?

Mezoterapija je metoda kojom se uz pomoć igle u gornje slojeve kože apliciraju revitalizirajući sastojci, što osigurava unošenje aktivnih revitalizirajućih sastojaka u dublje dijelove kože, gdje su oni i najučinkovitiji. Terapija je vrlo individualna i ovisno o stanju kože aplicira se hijaluronska kiselina, vitamini, minerali i antioksidativna sredstva, koji potiču fibroblaste na produkciju kolagena, elastina i međustanične tvari, te štite stanice od oštećenja slobodnim radikalima.

Mezoterapija lica

Novitet - RRS mezoterapijski kokteli

U našoj Poliklinici nudimo široku paletu preparata za mezoterapiju koji pružaju pomoć u rješavanju brojnih estetskih problema povezanih s kožom lica, tijela i vlasišta. Koristimo proizvode renomiranih proizvođača, a novitet su preparati renomirane tvrtke Aesthetic Dermal RRS, jednog od najboljih proizvođača preparata za mezoterapiju u Europi.

RRS preparati su profesionalni mezoterapijski kokteli koji svojim posebno odabranim formulama učinkovito djeluju na različite probleme kože. U osnovi, ovi vrhunski kokteli stimuliraju dermis te pružaju idealan hidro balans i biorevitaliziraju kožu. Biorevitalizacijom se koža hidrira, njena struktura se obnavlja, a također se ostvaruje moćno antioksidativno djelovanje.

RRS preparati

Pažljiv izbor koncetracije hijaluronske kiseline ili organskog silicijuma u kombinaciji sa revitalizujućim kompleksima pružaju našim klijentima maksimalno učinkovite tretmane.

RRS mezoterapijski kokteli su namijenjeni sljedećim problemima kože:

• Bore na licu i oko očiju
  • Opuštena  koža, koža u pušača
  • Strije
  • Celulit
  • Opadanje kose
  • Pigmentne promjene

RRS proizvodi su veoma učinkoviti i sigurni (CE Class III) injekcijski proizvodi koji su veoma učinkoviti i sigurni. Cjelokupna linija sastoji se od tri skupine odnosno 14 različitih proizvoda što omogućuje našim doktorima da pronađu najbolje rješenje za potrebe svakog pojedinog klijenta.

5 prednosti ovih suvremenih mezoterapijskih koktela:

1. Jedinstvene formule
  2. Proizvodi namijenjeni širokom spektru indikacija
  3. Jednostavnost upotrebe
  4. Vidljivi i dugotrajni rezultati
  5. Kompatibilnost s drugim oblicima liječenja, tretmanima i dermokozmetikom

Ako vas zanima više informacija o tretmanima mezoterapije u našoj Poliklinici slobodno nam se obratite telefonski na 01/46 10 225 ili mailom na info@bagatin.hr.