Prijavite se na najzanimljiviji seminar ove godine „Quality of life“ 13. svibanj 2016.

Prijavite se na najzanimljiviji seminar ove godine „Quality of life“

Seminar životnog uspjeha, zdravlja i ljepote

Naša Poliklinika, Klinika Svjetlost i Mapa Znanja kreirali su za Vas poseban niz događanja „Quality of life“ kroz koje želimo biti partneri u unaprjeđenju kvalitete Vašeg života, očuvanja Vašeg zdravlja i stjecanja vještina životnog uspjeha.

Seminar "Quality of life"

Ovaj poseban seminar vodit će poznata televizijska voditeljica Daniela Trbović dok će predavanja održati ugledni poslovni treneri, stručnjaci iz područja psihologije, zdrave prehrane, njege kože lica i tijela, te vrhunski medicinski specijalisti iz područja dermatologije, oftalmologije i dentalne medicine. „Quality of Life“ Vam nudi, na jednom mjestu, sve relevantne informacije i vještine potrebne za ostvarivanje Vaših potencijala i uzdizanje kvalitete života na jednu sasvim novu razinu! Sponzor cijelog predavanje je Jamnica s brendovima Jana Vitamin i Mivela Mg.

Daniela Trbović

PREDAVAČI

Matej Sakoman, mag. psych. s temom „Otkrijte i iskoristite svoje talente!“

Prepoznajte svoje snage i najistaknutije talente te ih iskoristite za ostvarenje uspjeha u poslovnom i privatnom životu. Kako to ostvariti saznajte od renomiranog psihologa.

Dr. med. Jolanda Kanižaj Rajković, specijalist dermatovenerologije  „Zauvijek mladi!- Pravilna njega kože lica“

Naučit će Vas tajnama pravilne njege kože naročito osjetljive u ljetnim mjesecima, te kako ostvariti mlad i njegovan izgled.

Petra Pažin, mag. nutr. „Hranom protiv umora“

Predstaviti će Vam temu „superhrane“ važne za prevenciju i liječenje bolesti kroz pružanje vrhunske nutritivne podrške organizmu. Naučite se pravilnom prehranom boriti protiv umora i održavati visoku razinu energije.

Dr. med. Maja Bohač, specijalist oftalmolog-refraktivni kirurg „Kako do savršenog vida? Riješite se zauvijek naočala i leća!“

Riješite se dodatnih troškova i briga vezanih uz razna pomagala za vid i očuvajte zdravlje svojih očiju. Zauvijek se riješite naočala i leća!

Mjesto i vrijeme

Lokacija: Hotel Sheraton Kneza Borne 2 Zagreb 10000 / Datum: 15.06.2016. u 18h

Cijena i plaćanje

Early bird do 25.05.2016. / Cijena: 250 kuna  / Paket 2 karte: 400 kuna

Od 26.05.2016. / Cijena: 350 kuna  / Paket 2 karte: 500 kuna

Prijave putem Call centra +385 1 46 10 225

Uplata IBAN: HR9823400091110451361 (Privredna banka) uz napomenu: „Quality of life“.

Poliklinika Bagatin. Green Gold Tower, Grada Vukovara 269a/10, 10 000 Zagreb. info@poliklinikabagatin.hr

Seminar "Quality of life"

Prijavite se i osvojite brojne nagrade

Izazovi modernog vremena, brz stil života i mnoštvo obaveza ostavljaju tragove na našem zdravlju i ljepoti, ali i mogućnosti osobnog napretka i razvoja. Stoga je važno naučiti misliti pozitivno, živjeti zdravo i izgledati lijepo!

Također, povodom ove posebne prilike, Klinika Svjetlost, Mapa znanja i naša Poliklinika će Vas darovati brojnim posebnim nagradama i poklon bonovima svojih usluga u ukupnoj vrijednosti svih nagrada do 15.000 kuna.

Ponedjeljak - Petak 08:00 - 20:00h