Postblagdansko razdoblje – vrijeme za detoksikaciju 03. siječanj 2017.

Postblagdansko razdoblje – vrijeme za detoksikaciju

Posebna ponuda detoksikacijskih paketa naše Poliklinike

Osjećate se usporeno ili umorno? Mučite se s kožnim problemima, bolovima i probavnim smetnjama? Ne možete se riješiti viška kilograma?

Blagdanska neumjerenost ostavlja posljedice na našem tijelu - istraživanja pokazuju da upravo zbog božićnih slavlja u novu godinu ulazimo i do 2 kg teži. Zato je upravo sada idealno vrijeme za tjelesnu detoksikaciju.

Detox paketi

Detoksikacija se prakticira stoljećima u kulturama diljem svijeta, uključujući ayurvedsku i kinesku medicinu, a temelji se na opuštanju, čišćenju i njegovanju tijela iznutra prema vani. Uklanjanjem toksina te potom hranjenjem tijela zdravim hranjivim tvarima, detoksikacija vam može pomoći u zaštiti od bolesti i obnoviti sposobnost tijela da održava optimalno zdravlje.

Kako detoksikacija djeluje?

U osnovi, detoksikacija znači čišćenje krvi. To funkcionira na način da se nečistoće iz krvi usmjeravaju u jetru gdje se toksini obrađuju za eliminaciju. Tijelo ujedno eliminira toksine kroz bubreg, crijeva, pluća, limfni sustav i kožu. Međutim, kada je taj sustav narušen, toksini se ne filtriraju pravilno što značajno utječe na svaku stanicu tijela.

Program detoksikacije može pomoći prirodnom procesu čišćenja tijela kroz:

1. Opuštanje organa posebnom prehranom
  2. Stimuliranje jetre da izlučuje toksine iz tijela
  3. Poticanje eliminacije toksina
  4. Poboljšanje cirkulacije krvi
  5. Unos hranjivih tvari u tijelo

Detoksikacijski programi u ponudi naše Poliklinike

Centar Oblikovanje tijela u Poliklinici Bagatin obuhvaća smanjenje obujma kritičnih područja, uklanjanje celulita i zatezanje kože uz pomoć 3 vrhunska neinvazivna tretmana tijela: Med Contour Multipower ultrazvučne terapije, Venus Legacy Multipolarne radiofrekvencije te Zerona hladnog lasera.

U našoj ponudi od sada se mogu naći i dva posebna detoksikacijska paketa – Detox MINI i Detox MAXI. Paketi se sastoje od kombinacije aparaturne limfne drenaže, Seca medicinske analize sastava tijela, nutricionističkog savjetovanja s preporukom plana prehrane i REVIDERM proizvoda za detoksikaciju. Ovi paketi bit će dostupni po posebnim promotivnim cijenama do 28.02.2017.

Detox MINI  - 999 kn (redovna cijena 1.500 kn)

• 3x limfna drenaža u trajanju od 30min
  • Seca medicinska analiza sastava tijela
  • Nutricionističko savjetovanje s preporukom plana prehrane

Detox MAXI – 1.999 kn (redovna cijena 3.099 kn)

• 6x limfna drenaža u trajanju od 30min
  • Seca medicinska analiza sastava tijela
  • Nutricionističko savjetovanje s preporukom prehrane
  • REVIDERM Body Styler Trio
Nutricionističko savjetovanje

Limfnom drenažom, zvanoj i presoterapija, postiže se ravnoteža tekućina u organizmu i bolje opće stanje organizma jer limfa - bezbojna tekućina koja se sastoji od plazme, bijelih krvnih stanica (limfociti) i nešto crvenih krvnih stanica, tj. njeni limfociti vežu na sebe strane ili kancerogene stanice, tvari, mikrobe te ih izbacuju iz tijela. Limfa prolazi kroz mnoge limfne žlijezde koje su veličine od 3 do 6 centimetara, a njihov je zadatak da kružeći cijelim tijelom, pročišćavaju limfu od bakterija.

Seca medicinskom analizom sastava tijela napravimo uvid u trenutno stanje tijela tj. dijagnosticiramo stanje organizma. Osim tjelesne težine ovaj analizator mjeri i potkožno masno tkivo, mišićnu masu, postotak vode, BMI, te bazalni i aktivni metabolizam. Sve podatke dobijemo na temelju visine, godina, spola i stupnja tjelesne aktivnosti osobe koja se mjeri. Seca mBCA 515 najbolja je pomoć u dijagnozi brojnih bolesti poput trenutnih epidemija pretilosti, dijabetesa ili pothranjenosti.

Seca analiza

Nutricionističko savjetovanje obuhvaća procjenu trenutačnog  zdravlja i prehrambenih navika, kao i razinu fizičke aktivnosti. Na temelju dobivenih parametara, naš nutricionist će analizirati i procijeniti nutritivni status organizma, izmjeriti koliko energije zahtijeva vaš životni stil te izraditi smjernice koje će vam pomoći u izboru optimalnih namirnica i fizičke aktivnosti kako biste bili zdraviji, izgledali bolje, te postigli i zadržali željene rezultate. Nutricionističko savjetovanje uzima u obzir i razne zdravstvene potrebe u pogledu prehrane, te pomaže da ostvarite zadane zdravstvene ciljeve.

REVIDERM Body Styler Trio namijenjen je za detoksikaciju tijela i poticanje cirkulacije čime se reducira i sprječava nastanak celulita. Tretman vraća vitalnost i elastičnost koži, a ujedno potiče sintezu kolagena za vidljivo glatku i elastičnu kožu. Vidljivi lifting efekt postiže se već nakon nekoliko dana dok se broj masnih stanica reducirao. Paket se sastoji od proizvoda Detox Bath, Lifting Spray i Slimming Fluid.

Detoksikacija, ili čišćenje organizma, pomaže našem tijelu vratiti prirodnu ravnotežu. Mnogi ljudi kažu da im je čišćenje pomoglo vratiti energiju, koncentraciju i pozitivni stav.

Ako želite više informacija slobodno kontaktirajte naše osoblje telefonski na 01 46 10 225 ili mailom na info@bagatin.hr