Poliklinika Bagatin je primila Global Clinic Rating priznanje natprosječnog standarda usluga 06. lipanj 2016.

Certifikat priznanja kvalitete i natprosječnog standarda

Predstavnici GCR-Global Clinic Rating, međunarodnog akreditacijskog tijela posjetili su nedavno prostore Poliklinike Bagatin i njenim predstavnicima uručili certifikat priznanja kvalitete i natprosječnog standarda. Međunarodno izaslanstvo koje su predvodili Daniel Coulton Shaw i Samuel Vilček predalo je cijenjeni certifikat ravnatelju Poliklinike Ognjenu Bagatinu i izvršnom direktoru, Bojanu Pintariću.

Predstavnici GCR-Global Clinic Rating-a u našoj Poliklinici

Global Clinic Rating međunarodno je akreditacijsko tijelo koje ocjenjuje medicinske ustanove na bazi 4 kriterija:

• stručnost osoblja
  • tehnološka opremljenost i kvaliteta medicinskih i nemedicinskih jedinica
  • raspon i kvaliteta medicinskih i nemedicinskih procedura i usluga
  • kritike i ocjene pacijenata na neovisnim web stranicama

Budući da su medicinske i estetske usluge izrazito individualizirane, cilj GCR-a je približiti standardizaciju i kategorizaciju ustanova koje certificira, svim svojim korisnicima te potencijalnim pacijentima, a kriteriji za medicinske ustanove su postavljeni upravo na temelju zadovoljstva pacijenata. Global Clinic Rating jedina je međunarodna neovisna organizacija koja služi podjednako pacijentima kao i vlasnicima poliklinika i klinika u čitavom svijetu.

Na stranicama Global Clinic Ratinga možete pronaći ocjene kvalitete Poliklinike Bagatin u području dentalne medicine, dermatologije  i estetske kirurgije, a dobila je neke od najboljih ocjena.

Certifikati

Ovim iznimnim priznanjem naša se Poliklinika ovaj mjesec uvrstila među gotovo 100 GCR akreditiranih klinika diljem svijeta.

GCR indeks trenutno se sastoji od preko 126 000 stomatoloških klinika i poliklinika, preko 7000 organizacija i ustanova opće prakse, te 7000 ginekoloških ustanova, čiji se podaci dnevno ažuriraju. Više od 1000 ustanova je i službeno certificirano od strane GCR predstavnika, dok ih se preko 100 nalazi u procesu certifikacije. Više informacija o sustavu ocjenjivanja i certificiranja možete pronaći  na GCR službenim stranicama te Facebook stranicama.

GCR - Global Clinic Rating

Ponedjeljak - Petak 10:00 - 18:00h