Omiljeni jesenski tretmani lica naših ambasadorica 18. rujan 2015.

Omiljeni jesenski tretmani lica naših ambasadorica

Recepti Indire, Ane i Ecije za savršen izgled kože lica

Puno je faktora koji mijenjaju te snažno utječu na kožu lica, primjerice na kvalitetu vlažnosti, lučenje sebuma, stvaranje hiperpigmentacija ili depigmentacija i naravno, najomraženijih bora. Jedan od najnemilosrdnijih je svakako sunce! Zbog toga se jesen gleda kao savršena prilika za obnavljanje kože lica i pripreme za oštru zimu kako bi što dulje ostala hidratizirana i zdrava.

Indira, Ana i Ecija

Naše ambasadorice Indira Levak, Ana Begić Tahiri i Ecija Ojdanić redovito sezonski tretiraju svoju kožu tretmanima namijenjenim njihovim problematikama kože. Prije prvog tretmana napravile su profesionalnu VISIA analizu kože lica na kojoj se utvrdilo stanje i tip kože, a potom su naši stručnjaci odabrali tretmane s kojima su vrlo brzo riješili njihove problematike.

Indira zateže kožu lica Med Visage ultrazvučnim tretmanom

Indira se nakon ljeta požalila na malo opušteniju kožu lica i vrata, stoga su joj naši stručnjaci preporučili Med Visage tretman za lifting lica koji kombinira ultrazvuk i radiofrekvenciju. Ovaj tretman preporučujemo osobama nakon 30-te godine života ili u trenutku kada primijete prve bore na licu ili pad elastičnosti kože.

Indira na Med Visage tretmanu

Kombinacija ultrazvuka i radiofrekvencije omogućuje dubinski tretman koji može učinkovito smanjiti bore i opuštenost kože lica i vrata. Termalni učinci ovog tretmana stvaraju trenje i povećavaju toplinu područja koje se tretira. Med Visage zbija vezivna vlakna kože, posebno kolagen i elastin te tako omogućava očekivani efekt prirodnog zatezanja kože. Tretman je idealan za jesenske dane jer u samo nekoliko tretmana može pružiti odlične rezultate.

Često našim klijentima uz Med Visage tretman preporučujemo REVIDERM Skin Peeler mikrodermoabraziju i lasersko pomlađivanje kože lica, pogotovo ako ih nakon dužeg izlaganja suncu muče estetski nedostaci poput hiperpigmentacije ili suhe i dehidrirane kože. Onda je ova kombinacija tretmana idealna za njih.

Ana popunjava bore hijaluronskim dermalnim filerima

Bilo da je riječ o popunjavanja bora lica ili usana, dermalni hijaluronski fileri su broj 1 tretman u svijetu, a Ana je ovaj tretman izabrala zbog izraženih nazolabijalnih bora. Radi se o prirodnom preparatu na bazi hijaluronske kiseline koje tijelo prepoznaje i metabolizira, a njihovo trajanje je od 9 do 18 mjeseci, ovisno o preparatu koji se koristi, jer ih tijelo kroz neko vrijeme prirodno razgradi. Naime, svi počinjemo postupno starjeti od 25-te godine života i upravo je tada u vrlo malim količinama dodavanje hijalurona najbolja prevencija nastanka bora i smanjenja usana do kojeg dolazi s godinama.

Ana Begić Tahiri na tretmanu dermalnim filerima

Hijaluronski fileri idealni su za popunjavanje bora na gotovo svim područjima lica. Osim za bore, koriste se i za korekciju kontura lica, povećanje usana, ali i za korekciju podočnjaka. No, ako vas muče horizontalne bore na čelu, vertikalne bore na čelu (tzv.bore mrštilice) i sitne bore s vanjske strane očiju (tzv. bore smijalice) onda je Vistabel terapija bora lica idealan tretman za vas. Najvažnije je naglasiti da hijaluronski fileri i Vistabel zaista omogućavaju zadržavanje prirodnog izgleda lica ako se ne pretjera i ako vas tretira iskusan doktor.

Ecija vraća tonus koži laserskim frakcijskim pilingom

Naša Ecija je ušla u četrdesete te je već neko vrijeme brine tonus kože i plitke borice na licu. Naši stručnjaci preporučili su joj laserski piling frakcijskim Erbium laserom, a radi se o novoj i jedinstvenoj tehnici koja rabi nježnu lasersku svjetlost za smanjenje efekata starenja na koži. Tretman je posebno učinkovit na koži lica i vrata, no može se primijeniti na bilo koje područje kože. Stoga, ako imate vidljive linije ili plitke bore na licu, ožiljke od akni ili vas muči hiperpigmentacija, onda ste idealan kandidat za ovaj tretman. Za vrijeme tretmana precizno se uklanja epidermis (površinski sloj kože), kako bi se došlo do donjeg sloja koji je glatkiji i mladolikiji. Tretman također aktivira kolagen koji potiče daljnje zatezanje kože te stimulira stanice unutar dermisa na produkciju novog, svježeg epidermalnog sloja.

Ecija Ojdanić na laserskom pilingu lica

Kao i svi ostali, i ovaj tretman se može kombinirati s jednim od tretmana lica iz naše široke ponude. Naš savjet je najčešće mezoterapija jer ima dobre učinke kod osoba sa suhom kožom, osoba kod kojih su izraženi znakovi fotostarenja te osoba sa zrelijom kožom. Za vrijeme tretmana se u gornje slojeve kože apliciraju revitalizirajući sastojci, što osigurava prelazak epidermalne barijere i unošenje aktivnih revitalizirajućih sastojaka poput hijaluronske kiseline, vitamina, minerala i antioksidativnih sredstava, u dublje dijelove kože, gdje su oni i najučinkovitiji.

Indira, Ecija i Ana pronašle su svoje idealne tretmane za očuvanje zdravlja i mladolikog izgleda kože lica. Započele su s profesionalnom VISIA analizom kože lica za koju ovaj mjesec imamo posebnu ponudu – 50% popusta, što znači da cijena do 30.09.2015. iznosi 300kn. Naručiti se možete telefonski na 01/46 10 225, mailom na info@bagatin.hr ili putem online obrasca u nastavku.