Održan drugi modul Bagatin Akademije 06. veljača 2017.

Održan drugi modul Bagatin Akademije

Moderne edukacije oduševile zdravstvene djelatnike

U subotu 28. siječnja, u hotelu Sheraton u Zagrebu, održao se drugi modul Bagatin Akademije. Regionalni centar za razvoj mekih vještina u zdravstvu, nastavlja s ostvarivanjem dugoročne vizije educiranja zdravstvenih djelatnika te uvođenje dugoročnih promjena u hrvatsko zdravstvo. Više od 100 zdravstvenih djelatnika sudjelovalo je u novim radionicama na temu leadershipa, komunikacije, kvalitete usluge i postavljanja i ostvarivanja ciljeva.

Web-novosti_PB_848x364px_394

Više od 100 sudionika okupilo se na 8 paralelnih radionica koje su održali najbolji hrvatski treneri i edukatori: psihologinja Vedrana Palavra, psiholog Matej Sakoman, dr.sc. Davor Perkov, treneri Sanja Gomužak, Blanka Lasić, Jasmin Ibrahimović, Hrvoje Bogdan, Tihana Dragičević, Marija Kalinić, Fran Mikuličić, Gordana Kadoić te Carmen Majetić Pavić. Izvrsni treneri i predavači na jednom su mjestu educirali medicinske djelatnike o temama leadershipa, komunikacije, upravljanja stresom, prepoznavanja tipova klijenata, postavljanju i ostvarivanju osobnih i profesionalnih ciljeva te samoj kvaliteti usluge.

Web-novosti_PB_848x364px_397

Program Bagatin Akademije, podržala je Hrvatska liječnička komora, dodjelom 15 bodova za aktivne i 11 bodova za pasivne sudionike. Projekt podržavaju i edukacijske kuće Resisto, Janus PIM i Mapa znanja, a vrijednost su prepoznali i portal Moj Posao, časopis Poduzetnik, Dental Tribune te MTV UP! energy drink.

Web-novosti_PB_848x364px_396

Izrazito je potrebno razviti kvalitetu usluge u zdravstvenom sektoru i educirati klinike i stručnjake u znanjima izvan područja struke – poput mekih vještina. Ovo je tek početak dugoročne priče izgradnje još kvalitetnijeg hrvatskog zdravstvenog sustava, a nove prilike za učenje pružit će se uskoro.

Pozivamo sve liječnike, ljekarnike, medicinske sestre, psihologe, poduzetnike u zdravstvu te sve ostale djelatnike u zdravstvu da se priključe jednom od sljedećih modula u 2017. godini: 25. veljače, 25. ožujka, 22. travnja te 27. svibnja.

Prijaviti se možete na linku!

Web-novosti_PB_848x364px_395

Ponedjeljak - Petak 10:00 - 18:00h