Novosti iz Centra za oblikovanje tijela Poliklinike Bagatin 06. ožujak 2017.

Novosti iz Centra za oblikovanje tijela Poliklinike Bagatin

Oblikovanje tijela u Poliklinici Bagatin sinonim je za zatezanje kože tijela, redukciju celulita i smanjenje obujma kritičnih područja pomoću neinvazivnih tretmana:

• Venus Legacy multipolarne radiofrekvencije,
  • Med Contour Multipower tretmana,
  • Zerona hladnog lasera.

Našu novu kampanju Centra za oblikovanje tijela najavljujemo sa sloganom 'Željeno tijelo za bezbrižan osjećaj'.

Svaka žena vidi neku malu nepravilnost na svome tijelu koju želi riješiti kako bi se osjećala bolje i slobodnije, odnosno bezbrižno u svome tijelu u toplijim mjesecima koji slijede.

Centar za oblikovanje tijela pobrinut će se za sve te sitne nepravilnosti jer opušteno ljeto započinje s prvim tretmanom!

Riješite se viška celulita i masnih naslaga uz Centar za oblikovanje tijela Poliklinike Bagatin

Zatezanje opuštene kože tijela

Venus Legacy multipolarna radiofrekvencija inovativan je tretman koji prvenstveno zateže opuštenu kožu, ali i oblikuje vaše tijelo, smanjuje masne nakupine i celulit.

Uređaj kombinira čak četiri vrhunske tehnologije:

1. Multipolarna radiofrekvencija,
  2. Pulsirajuća elektromagnetska polja,
  3. VariPulse Feedback tehnologija,
  4. RealTime Feedback tehnologija.

Zahvaljujući njima rezultati vidljivi već nakon prvog tretmana.

Bez boli, nelagode, fizičkog napora i vremena potrebnog za oporavak, učinkovito se postiže poboljšanje cjelokupnog izgleda kože te željena figura tijela.

Zatezanje opuštene kože tijela uz Venus Legacy neinvazivni tretman

Redukcija neželjenog celulita

Uređaj najnovije generacije, Med Contour Multipower, kombinira ultrazvuk i radiofrekvenciju u cilju efikasnog, sigurnog i nekirurškog preoblikovanja tijela, redukcije neželjenog celulita i zatezanja kože.

Tijekom tretmana zajedno djeluju snage ultrazvučne terapije, radiofrekvencije, limfne drenaže i vakuuma, koje pomoću faze kompresije i dekompresije uništavaju masne stanice u međustaničnoj tekućini  i eliminiraju ih iz tijela.

Uređaj posjeduje četiri aplikatora:

1. Body Shape - za uklanjanje masnih nakupina i razbijanje celulita,
  2. Body shape & tight - za zatezanje i učvršćivanje kože,
  3. Drainage - za limfnu drenažu
  4. Face lifting - poseban aplikator za tretiranje kože lica.

Prvi rezultati vide se odmah nakon prvog tretmana, a u sljedećih nekoliko tjedana dolazaka na Med Contour Multipower postiže se zategnuto i lijepo oblikovano tijelo, baš onako kako vi želite.

Reducirajte celulit uz Med Contour Multipower

Uklanjanje lokaliziranih masnih naslaga

Zerona neinvazivni hladni laser jedinstven je način za smanjenje masnih naslaga na kritičnim područjima poput trbuha, stražnjice i bokova.

Tretman je u potpunosti neinvazivan, nema nuspojava, nema osjećaja nelagode, a odmah nakon tretmana možete nastaviti sa svojim svakodnevnim aktivnostima.

Željeni rezultat vidljiv je već kroz dva tjedna.

Mnogobrojna klinička istraživanja dokazala su efektivnost Zerona lasera na preoblikovanje tijela te je kao takav jedini odobren od FDA za reduciranje masnih stanica.

Također, klinička studija pokazala je i da je Zerona laser idealno rješenje kod pretilosti.

Riješite se viška masnih naslaga uz Zeronu hladni laser

Novitet u ponudi – Styku 3D skeniranje obujma tijela

Našu bogatu ponudu obogatili smo revolucionarnim Styku 3D skenerom koji, zahvaljujući najmoćnijoj 3D kameri na svijetu, prilikom skeniranja vašeg tijela stvara više od 600 detaljnih slika u visokoj rezoluciji.

U svega 30 sekundi uređaj bilježi sve mjere na ključnim točkama vašeg tijela, poput kukova, bedara, struka i grudi.

U našoj Poliklinici također možete napraviti medicinsku analizu tijela uz pomoć Seca mBCA15 analizatora koji osim tjelesne težine mjeri:

• potkožno masno tkivo,
  • mišićnu masu,
  • postotak vode,
  • BMI,
  • bazalni i aktivni metabolizam.

Ovo su dva neizostavna alata iz naše ponude, koja operaterima i nutricionistkinji omogućavaju kontinuirano praćenje promjena u obliku tijela kod klijenata tijekom procesa oblikovanja tijela.

Glavni cilj našeg Centra za oblikovanje tijela nije samo gubitak centimetara, već i poticanje zdravijeg životnog stila!

Ukoliko vas interesira više informacija o našim uslugama i tretmanima kontaktirajte nas telefonski na 01/46 10 225 ili mailom na info@poliklinikabagatin.hr

Centar za oblikovanje tijela Poliklinike Bagatin

Ponedjeljak - Petak 08:00 - 20:00h