Novi Vectra XT 3D fotosimulator 09. lipanj 2017.

Novi Vectra XT 3D fotosimulator

Ponosno vam predstavljamo novu članicu našeg tima – fotosimulator Vectra XT 3D, kompletno rješenje za 3D fotografije tijela, grudi i lica u visokoj rezoluciji.

Uređaj omogućava novo iskustvo prilikom konzultacija za određeni estetski zahvat ili tretman stvarajući projekcije rezultata samog zahvata. Sastoji se od šest kamera u visokoj rezoluciji koje su spojene na jedinstveni, sofisticirani softver koji istovremeno na ekranu producira oštre, kvalitetne i trodimenzionalne fotografije cijelog vašeg tijela.

Web-novosti_PB_848x364px_464

S ovim oblikom konzultacija naši su se klijenti u Poliklinici Bagatin već imali prilike upoznati kod prethodne generacije Vectra uređaja, usluga koju smo prvi u Hrvatskoj uvrstili u našu ponudu.

Nova generacija ovog uređaja, naravno, donosi mnoge nove prednosti kako za naše klijente tako i za naše doktore. Konzultacije s kirurgom najvažnija su stavka kod bilo kojeg estetskog zahvata, a zahvaljujući novom fotosimulatoru u mogućnosti smo zajedno doći do željenog rezultata, u skladu s realnim očekivanjima.

vectrica

Što je novo?

Tehnologija svakodnevno ide naprijed, a posljedica toga jesu savršeniji uređaji boljih tehničkih karakteristika. Ultra visoka rezolucija i kamera u boji omogućavaju oštru razlučivost najsitnijih detalja fotografiranog područja.

Ne postoji bojazan od ponavljanja fotografiranja i gubljenja dragocjenog vremena jer je sustav imun na pokrete. Naime, vrijeme potrebno za snimanje je fascinantnih 3,5 milisekundi.

Nadalje, vlastiti sustav rasvjete, koji je implementiran u uređaj, automatski se prilagođava klijentima što omogućava optimalne fotografije lica, grudi i tijela, bez ikakvih sjena te sa prirodnom bojom kože.

Web-novosti_PB_848x364px_467

Prednosti za klijente

• veće zadovoljstvo dobivenom uslugom zbog najsuvremenijih alata za projekciju realnih 3D rezultata
  • više mogućnosti - bolja edukacija o rezultatima, jasne informacije o ograničenjima i definirana realna očekivanja
  • mogućnost prikazivanja projekcije rezultata kod kombinacije nekoliko zahvata te paralelne usporedbe
  • automatizirano mjerenje opsega i volumena tijela uz vizualizaciju 360º
  • mogućnost prikaza fotografija u sivim tonovima, odnosno, prikaz dobivenih fotografija koji otkriva konture te predstavlja bolje mogućnosti za korektivne postupke
  •  inovativna RBX tehnologija na jedinstven način odvaja prikaz crvenih i smeđih komponenti u koži i prikazuje ih svaku za sebe
  • jednim klikom omogućeno je automatsko mjerenje razlike u obujmu. Različitim bojama prikazuju se buduće promjene
  • mogućnošću konturiranja može se dobiti projekcija uklanjanja ili dodavanja volumena na vlastitom licu i tijelu (zahvat High definition sculpting tijela ili tretman hijaluronskim dermalnim filerima)
  • mogućnost odabira različitih veličina implantata koji se će se koristiti prilikom zahvata estetske korekcije povećanja grudi, a kako bi se dobila projekcija rezultata
Web-novosti_PB_848x364px_465

Zahvati kod kojih se može koristiti Vectra XT 3D fotosimulator:

Na licu:

-        Korekcija nosa

-        Korekcija podbratka

-        Dermalni fileri i Vistabel terapija bora lica

-        Povećanje usana

Na tijelu:

-         Vaserlipo ultrazvučna liposukcija

-         Abdominoplastika

-         High definition body sculpting

Grudi:

-          Povećanje grudi

-          Podizanje grudi

-          Smanjenje grudi

U našoj Poliklinici trenutno imamo posebnu akcijsku cijenu s uključenih 50% popusta za konzultacijski pregled s VECTRA XT 3D fotosimulatorom u trajanju do 30. lipnja!

Ako vas zanima više informacija, možete nas kontaktirati putem maila na info@bagatin.hr ili telefonski na 01/4610225.