Lana Jurčević brigu o svom osmijehu prepustila Poliklinici Bagatin 12. lipanj 2017.

Lana Jurčević brigu o svom osmijehu prepustila Poliklinici Bagatin

Prekrasni zubi zaštitni su znak poznatih osoba. Zbog svojih karijera konstantno su pred kamerama zbog čega moraju uvijek izgledati besprijekorno. A savršenu sliku, osim make upa i frizure, čine zdravi i njegovani zubi.

O važnosti oralne higijene zna poznata pjevačica Lana Jurčević koja je brigu o svojim zubima povjerila našem dentalnom timu.

U najmodernijem dental centru u regiji, obogaćenom vrhunskim i inovativnim uređajima te tehnologijom na tržištu, Lani su na raspolaganju sve usluge potrebne za brigu o ljepoti njezinog osmijeha.

Web-novosti_PB_848x364px_470

Redoviti odlasci stomatologu neophodni su za održavanje zdravlja zubi, za što naša uspješna pjevačica ima vrlo jednostavan recept.

Nakon detaljnog stomatološkog pregleda, slijedi čišćenje zubnog kamenca i pjeskarenje. Ovom preventivnom metodom zubima se vraća sjaj i glatkoća, a odlična je priprema za sljedeći tretman - izbjeljivanje zubi Zoom metodom.

Web-novosti_PB_848x364px_472

Radi se o savršenom načinu vraćanja prirodne bjeline zubima i postizanju pravog 'hollywoodskog' osmijeha kojim Lana osvaja vrhove glazbenih top ljestvica.

Zahvaljujući stručnosti dentalnog tima Poliklinike Bagatin, pod vodstvom dr. Mirne Munitić, te najnovijim hi-tech tehnologijama koje su dostupne u dental centru, pregledi i liječenje danas pružaju sasvim novo iskustvo.

Široka paleta usluga, između ostalog, obuhvaća estetsku stomatologiju, implantologiju, oralnu kirurgiju te 2D i 3D dijagnostiku.

Zahvaljujući jedinstvenom Planmeca sustavu svi naši dentalni uređaji međusobno su povezani što našim pacijentima, među kojima je i Lana Jurčević, omogućava novo iskustvo usluge.

Web-novosti_PB_848x364px_471