Ivana i Marija Husar s našom voditeljicom Kristinom u borbi protiv suvišnih kilograma 15. veljača 2016.

Bez gladovanja. Zdrav pristup. Najbolji tretmani. Pravi rezultati.

Ivana Husar Mlinac i Marija Husar Rimac, s voditeljicom naše Poliklinike u Green Gold Toweru Kristinom Ukalović, uhvatile su se u koštac s kilogramima i odlučile toj dugoj i iscrpljujućoj borbi s raznim brzim i neučinkovitim dijetama stati kraj.

Program mršavljenja kojeg su odabrale Ivana, Marija i Kristina je specifičan, složen i originalan program zdravog mršavljenja. Naš stručni tim ih kroz dva mjeseca vodi kroz multidisciplinarni program koji uključuje ciljanu i prilagođenu prehranu, tretmane za smanjenje obujma i oblikovanje tijela, medicinsku analizu i praćenje napretka te individualnu potporu. Ključ uspjeha programa temelji se na jedinstvenoj metodi te prilagođavanju programa svakoj od njih. S obzirom na to da su sve tri u slobodno vrijeme počele vježbati do 3 puta tjedno, rezultati sigurno neće izostati.

Ivana i Marija Husar s našom voditeljicom Kristinom

Detaljna analiza sastava tijela za ispravan „start“

Ivana, Marija i Kristina za početak su napravile medicinsku analizu sastava tijela uz pomoć Seca mBCA 515 analizatora, koji osim tjelesne težine mjeri i potkožno masno tkivo, mišićnu masu, postotak vode, BMI, te bazalni i aktivni metabolizam. Ispostavilo se da sve tri imaju indeks tjelesne mase malo veći od 25, a preporučuje im se gubitak od 6 do 8 kilograma, tj. 1kg tjedno. Uz pomoć navedenog medicinskog analizatora napredak se može pratiti detaljno, što uvelike doprinosi željenim rezultatima.

Kristina na medicinskoj analizi sastava tijela

Nutricionističko savjetovanje i izrada plana prehrane

Nakon medicinske analize sastava tijela Ivana, Marija i Kristina imale su razgovor s magistrom nutricionizma kako bi poboljšale svoje prehrambene navike. Nutricionističko savjetovanje obuhvaća procjenu trenutačnog  zdravlja i prehrambenih navika, ali i razinu fizičke aktivnosti. Na temelju dobivenih parametara, nutricionist analizira i procjenjuje nutritivni status organizma, mjeri koliko energije zahtijeva životni stil  te izrađuje smjernice koje pomažu u izboru optimalnih namirnica i fizičke aktivnosti.

Ivana i Marija Husar s našom voditeljicom Kristinom

Promjena načina pristupa gubitku težine može pomoći u uspješnijem upravljanju težinom. Većina ljudi koji pokušavaju izgubiti težinu usmjerena je isključivo na gubitak kilograma. Međutim, učinkovitije je postavljanje pravih ciljeva i usmjeravanje na promjenu životnih navika poput zdravog plana prehrane, praćenja veličine porcija te smanjenja vremena provedenog sjedeći. Upravo tim smjerom krenule su Ivana, Kristina i Marija.

Tretmani smanjenja obujma, uklanjanja celulita i zatezanja opuštene kože

Za početak su sve tri krenule na tretmane Zerona hladnim laserom koji je idealan za smanjenje obujma. Naime, riječ je o neinvazivnoj metodi za oblikovanje tijela koja koristi hladnu lasersku zraku, što znači da nema boli, niti vremena oporavka. Mnogobrojna istraživanja dokazala su učinak ovog lasera na trbuh, bokove i bedra te je nakon 17 kliničkih studija odobren od jedne od najrigoroznijih agencija za hranu i lijekove - FDA.  Zerona otapa masnoću stvarajući poru na masnoj stanici kroz koju se njen sadržaj izlučuje putem limfnog sustava. Tretman traje 30 minuta, a preporučuje se razmak od 4 do 7 dana između tretmana za najbolje rezultate.

Zerona
Med2Contour

Također, tijekom ovog putovanja Ivana, Marija i Kristina kombinirat će Zerona tretman s Med2Contour ultrazvučnom terapijom i Venus Legacy multipolarnom radiofrekvencijom. Naime, Med2Contor tretman idealan je za uklanjanje celulita kojem je gotovo svaka žena podložna, ali i za oblikovanje tijela, tj. redukciju tvrdokornih masnih nakupina i celulita na područjima tijela kao što su bokovi i trbuh. Ovaj tretman zaista može ukloniti te grozne nakupine i uskladiti figuru tijela.

Za kraj, tu je i Venus Legacy multipolarna radiofrekvencija koja je idealna za opuštenu kožu ruku, trbuha  i stražnjice. S obzirom na to da su sve tri mame, koža na njihovom trbuhu nije kao što je nekad bila. Kako bi ukupan rezultat bio zaista u skladu s njihovim očekivanjima, stručnjaci naše Poliklinike odlučili su riješiti ih svih njihovih estetskih problematika uzrokovanih viškom kilograma.

Postavite ciljeve i krenite danas!

Postavljanje ispravnih ciljeva je prvi i najvažniji korak. Većina ljudi se fokusira na samo jedan cilj – brzi gubitak kilograma, što je neispravno. Vrlo je važno fokusirati se na sljedeće: ispravan plan prehrane, praćenje napretka, zdravo mršavljenje, fizičku aktivnost i odabir idealnih tretmana oblikovanja tijela za vas. Sve navedeno će dovesti do dugoročnih rezultata i promjene životnih navika.

Ivana i Marija Husar s našom voditeljicom Kristinom

Ako želite više informacija o programu mršavljenja i oblikovanja tijela u našoj Poliklinici slobodno kontaktirajte naše osoblje telefonski na 01 46 10 225 ili mailom nainfo@bagatin.hr