ISO certifikat - nova potvrda kvalitete Poliklinike Bagatin 14. rujan 2017.

ISO certifikat - nova potvrda kvalitete Poliklinike Bagatin

Poliklinika Bagatin je ponosni nositelj ISO 9001:2015 certifikata upravljanja kvalitetom.

Poliklinika Bagatin je 05. rujna 2017. godine postala ponosni nositelj ISO 9001:2015 certifikata upravljanja kvalitetom te je nakon višemjesečnih priprema uspješno odradila certifikacijski audit.

Web-novosti_PB_848x364px_542

ISO certifikat je uručio glavni direktor SGS Adriatice d.o.o. ravnatelju Poliklinike Bagatin, Ognjenu Bagatinu, MBA i izvršnom direktoru Bojanu Pintariću.

ISO 9001 je najraširenija međunarodna norma koja postavlja zahtjeve za uspostavu i održavanje sustava upravljanja kvalitetom.

Certifikacija tog sustava opće prihvaćen je način dokazivanja sadašnjem i potencijalnom partneru da će proizvod ili usluga zadovoljiti njegove zahtjeve prema kvaliteti.

Naša politika kvalitete garantira:

• Našim klijentima dugoročno pružati najviši standard medicinske usluge na razini hotela s 5 zvjezdica
  • Korištenje najmodernije svjetske tehnologije za pružanje medicinske usluge
  • Zapošljavanje stručnog i ambicioznog osoblja te omogućavati i poticati kontinuirano usavršavanje
  • Zastupanje i distribuiranje kvalitetnih i na tržištu prepoznatljivih proizvoda, koje zadovoljavaju potrebe kupca
  • Pribavljanje najsuvremenije opreme te održavanje okruženja za ugodan rad
  • Njegovanje i razvijanje odnosa s klijentima i partnerskih odnosa s dobavljačima
Web-novosti_PB_848x364px_545

Uvođenjem sustava upravljanja kvalitetom želimo svim našim klijentima osigurati vrhunsku uslugu na razini hotela s 5 zvjezdica pri svakom njihovom dolasku u Polikliniku Bagatin.

Tijekom certifikacijskih priprema osnovali smo projektne timove i lidere koji su radili na implementaciji i usklađivanju sa svjetskim ISO standardima poslovanja.

Ponosno možemo reći da je ovaj projekt uključio sve naše odjele i zaposlenike čime je postao sastavni dio našeg postojećeg sustava.

Projektni tim koji se sastoji od 12 predstavnika odjela za kvalitetu prošao je kroz: 75 zapisa, 49 protokola, 124 radne upute, 165 obrazaca te 5 pravilnika. Cilj nam je svakodnevno usavršavati ove brojke kako bi odgovarale stvarnom stanju u operativnom i strateškom djelovanju naše Poliklinike.

Vjerujemo u kontinuirano poboljšanje i napredak poslovanja koje ISO sustav garantira, kao i u sve benefite koji proizlaze iz njegove implementacije kako za zaposlenike tako i za sve naše klijente.