Ekskluzivni blagdanski paketi po promotivnim cijenama 21. studeni 2016.

Ekskluzivni blagdanski paketi po promotivnim cijenama

Vrijeme je darivanja. Iznenadite svoje najmilije poklon paketima iz naše ponude.

Bliži nam se magično vrijeme u godini, vrijeme blagdana, darivanja i omiljenog nam Božića. Svima nam je dobro poznat osjećaj uzbuđenja i veselja pri otvaranju božićnih poklona te se potajno nadamo da se netko od naših najbližih sjetio ispuniti nam želju i obradovati nas s nečim što želimo.

U ovo blagdansko vrijeme mi smo tu da ispunimo Vaše želje, stoga smo za Vas pripremili ekskluzivne limitirane REVIDERM proizvode po promotivnim cijenama i posebne poklon bonove kojima ćete zasigurno razveseliti vama blisku osobu. Posebna ponuda za pakete vrijedi do 31.12.2016 ili do isteka zaliha.

1. Poklon paket

Reviderm Skintelligence 149 kn

Ukoliko tražite idealan poklon za blagdane odaberite Reviderm Skintelligence kuglicu za bor u kojoj se nalaze 3 visoko koncentrirane Hyaluron Hydro Balance HD ampule koje će dubinski hidratizirati kožu i dugoročno napuniti skladišta vlage.

Reviderm Skintelligence paket

2. Poklon paket

Reviderm Cellucur 129 kn

Cellucur kuglica za bor krije u sebi Hydro2 Infusion Serum i Refresh Eye Gel koji će vidljivo smanjiti fine linije i bore, regulirati količinu vlage i ukloniti tamne kolute ispod očiju. Neka Vaše oči sjaje ovih blagdana!

Reviderm Cellucur paket

3. Poklon paket

Reviderm Mini Maskara 99 kn

Reviderm mini „Dreams Come True“ maskara u praktičnom pakiranju u obliku zvjezdice savršen je poklon ovih blagdana. Malo pakiranje maskare za punije trepavice pronaći će svoje mjesto u svakoj torbici za najluđu novogodišnju noć. Idealan poklon i za one koji još nisu isprobali REVIDERM make-up liniju proizvoda.

Reviderm Mini Maskara

Ako Vas zanima više informacija o našim blagdanskim paketima i božićnim poklon bonovima slobodno nas kontaktirajte telefonski na 01/46 10 225 ili mailom na info@bagatin.hr. Vrijeme je darivanja. Iznenadite svoje najmilije poklon paketima iz naše ponude koja vrijedi do 31.12.2016.