Büro 24/7 after work party u našoj Poliklinici 22. travanj 2016.

Büro 24/7 after work party u našoj Poliklinici

Predstavljanje ponude naših usluga damama iz poslovnog svijeta

Naša Poliklinika je u suradnji s popularnim portalom Büro 24/7 ovaj tjedan priredila ugodno popodnevno druženje za poslovne žene na kojem su predstavljeni noviteti i ponuda naših usluga.

Büro 24/7 after work party u našoj Poliklinici

U našim prostorima na 10. katu Green Gold Towera, koji je samo za ovu prigodu bio ispunjen cvjetnim aranžmanima s potpisom Cvjetne galerije RL, uzvanice su saznale sve novitete i trendove vezano za pomlađivanje lica, oblikovanje tijela, ali i novitete iz stomatologije i estetske dermatologije.

Büro 24/7 after work party u našoj Poliklinici

Široku ponudu usluga u sklopu kratke prezentacije predstavila je voditeljica naše Poliklinike u Green Gold Toweru, Kristina Ukalović, a potom su naši doktori - Tomica Bagatin, specijalist maksilofacijalne kirurgije, dr. Snježana Kramarić, specijalist dermatovenerologije i dr.dent.med. Mirna Munitić, specijalist stomatološke protetike predstavili svoje odjele i ponudu tretmana i terapija, ali i odgovarali na sva postavljena pitanja o najpopularnijim estetskim tretmanima danas poput pomlađivanja dermalnim filerima i Botoxom, laserskom uklanjanju kapilara, izbjeljivanju zubi, ali i mnogim drugim tretmanima i zahvatima.

Büro 24/7 after work party u našoj Poliklinici

Ovom prigodom okupljenima je predstavljen i novi Med Contour Multipower, kojeg je naša Poliklinika u svoju ponudu uvela prva u svijetu. Riječ je o uređaju najnovije generacije u svojoj kategoriji, koji kombinira ultrazvuk i radiofrekvenciju u cilju efikasnog, sigurnog i bezbolnog nekirurškog preoblikovanja tijela, uklanjanja celulita i zatezanja kože. Uz ukusne zalogaje i rosé vino Korlat te pjenušce Martini druženje je potrajalo do večernjih sati.