Bagatin Akademija – tajna uspjeha poslovanja naše Poliklinike 24. ožujak 2016.

Bagatin Akademija – tajna uspjeha poslovanja naše Poliklinike

Zajedno učimo, zajedno krojimo našu budućnost

Bagatin Akademija je svečano započela 28.11.2015. kada smo započeli jednu lijepu priču posvećenu učenju i razvijanju. Fokus Bagatin Akademije je kvaliteta usluge, osobni razvoj i stvaranje kulture u kojoj sudjeluju svi zaposlenici i partneri slušajući predavanja vrhunskih stručnjaka, javnih osoba i karizmatičnih ličnosti s bogatim iskustvom u raznim područjima društvenog života. Za jednu zvjezdicu vrhunske usluge potrebno je neprestano iznenaditi klijente uslužnošću i kvalitetom usluge. Kako bismo najbolje prenijeli prednosti takvog iskustvo i zaposlenicima, Bagatin Akademija donosi i dodatni „wow“ efekt polaznicima kroz svaki modul.

Bagatin akademija

Poslovni uspjeh naše Poliklinike leži u stručnosti, proaktivnosti i trudu zaposlenika koji čine srce naše organizacije. Veliki fokus unutar svoje organizacije posvećujemo kulturi učenja. S tim ciljem je posebno osmišljena Bagatin Akademija koja doprinosi razvoju zaposlenika putem kontinuiranih edukacija i usavršavanja kako bi ostvarili svoj poslovni, ali i osobni uspjeh.

Kontinuiranim i strateškim ulaganjem u stručnost i razvoj zaposlenika, naša Poliklinika podiže stupanj kvalitete usluga i postiže najviši standard koji je u koraku sa svjetskim standardima. Individualizirani pristup s kojim pristupamo klijentima, prenijeli smo i na područje brige za zaposlenike što se očituje i u tri specifična modula same akademije.

Predavanja i radionice „Bagatin Akademije - Prestige“ i „Bagatin Akademija – Coaching & Sales“ namijenjene su unaprjeđenju profesionalnih i osobnih vještina zaposlenika i partnera Poliklinike Bagatin, dok je treći modul „Bagatin Akademija – Quality of Life Days“ namijenjen je i klijentima te vanjskim suradnicima zainteresiranim za unaprijeđenje kvalitete vlastitog života kroz osobni razvoj, stjecanje poslovnih vještina, edukacija iz područja fitnessa, njege lica i tijela te zdrave prehrane.

Bagatin akademija

Predavanja, radionice i paneli su osmišljene s ciljem da se polaznici razvijaju, stječu vještine i podignu svijest o pružanju vrhunske usluge. Bagatin Akademija pruža priliku zaposlenicima da rade na sebi te tako steknu poslovne vještine i znanje kako bi Poliklinika Bagatin ostala i dalje lider te postizala kompetitivnu prednost kvalitetom usluge. Osim prilika za učenje, Bagatin Akademija pruža platformu za jačanje timskog duha i zajedništva u ugodnom okruženju čime se stvara atmosfera zajedništva, poticanja i povezivanja kroz ozbiljan rad i učenje ali i opuštanje i zabavne aktivnosti poput team buildinga održanog na temu „Star Wars“.

Bagatin akademija

Tijekom prvog ciklusa cijenjeni gosti su bili direktor tvrtke Sandoz Igor Haralović, hrvatski nogometni reprezentativac Dario Šimić, Predsjednik uprave Hrvatske Poštanske Banke Tomislav Vuić, te bivši izvršni direktor kompanije Podravka Davor Perkov. Predavanja su također održali stručnjaci u svojim područjima poput fizičara Davora Pavuna, inače savjetnik za fiziku predsjednika SAD-a - Baracka Obame, izlaganjem na temu „Izazov ljubavi i kreativnosti“, John Thedham britanski stručnjak za kvalitete usluge, ugledni psihijatar prof. dr. sc. Slavko Sakoman sa svojim izlaganje o međuljudskim odnosima, uspješna poduzetnica i vlasnica Helen Doron licence za Hrvatsku Danijela Haralović, psiholog i poduzetnik prof. dr. sc. Boris Blažinić, autor poznatog romana i predstave „260 dana“ Marijan Gubina, primabalerina Hrvatskog narodnog kazališta – Edina Pličanić, edukatorica i trenerica Marija Kalinić, trener i edukator Katarina Pavliša sa svojim timom iz agencije Prave formule, voditeljica ljudskih resursa s mnogo iskustva rada u Konzumu Petra Glasnović, NLP coach Domagoj Liposinović te Matej Sakoman trener i edukator te voditelj ljudskih potencijala i organizator Bagatin Akademije.

Bagatin akademija

Bagatin Akademije je do sada bila usmjerena na razvoj zaposlenika, no kvalitetom sadržaja prerasta u edukaciju koja pruža svojim polaznicima priliku za razvoj na poslovnim i osobnim razinama kako bi omogućila da polaznici postanu vrhunski i zaokruženi profesionalci koji postižu uspjeh u privatnom i poslovnom životu.