Anti-age paketi za svaku problematiku kože 29. siječanj 2018.

Anti-age paketi za svaku problematiku kože

Vaše je lice vaša najdragocjenija imovina, zar ne? Imajući to na umu za vas smo osmislili posebne pakete za određene problematike na vašoj koži lica!

Kako starimo, postajemo sve iskusniji i samopouzdaniji, no pritom gubimo jednu stvar: mladolik izgled kože.

Hijaluronska kiselina zaslužna je za hidrataciju i mladolik izgled jer na sebe veže vlagu. No, tijekom vremena i godina koža je gubi zbog čega postaje suha i opuštena oko očiju i usana, smanjuje joj se volumen te se počinju pojavljivati bore.

Prvi znakovi starenja zbog gubitka hijaluronske kiseline počinju se primjećivati nakon 30. godine života. Ali zahvaljujući razvoju industrije ljepote i korištenju napredne tehnologije, i za taj izazov postoji rješenje.

Za tretman botoksom (Botulinum toksin tipa A), odnosno Vistabelom kako se u Europi naziva, a zahvaljujući bujici poznatih osoba koje ga koriste, su svi čuli. A znamo i za tretman Juvederm hijaluronskim dermalnim filerima, još jednoj opciji za postizanje zaglađene kože.

Web-novosti_PB_848x364px_609

Za što bolji rezultat, Vistabel i Juvederm hijaluronski dermalni fileri savršena su kombinacija. Svaki od njih radi na drugačiji način, no s istim ciljem – pružaju prirodan i mladenački izgled, popunjavaju neželjene linije i vraćaju osjećaj samopouzdanja. U mnogim slučajevima, hijaluronski fileri će čak biti dugotrajniji uz kombinirano korištenje s Vistabelom. A za što bolje rezultate, kožu ćemo prije aplikacije injectablesa pripremiti s nekim od naših odličnih tretmana.

Koje su to problematike koje se mogu riješiti?

Face mantain paket

Za suptilno i minimalno poboljšanje izgleda određenog dijela vašeg lica, odnosno regije, ova kombinacija dermalnih filera i Vistabela pokazala se dobitnom. Dolazite li po prvi puta, budite sigurni da će svi primijetiti prekrasnu promjenu na vašem licu, no nitko neće znati koja je tajna vašeg mladolikog izgleda. U slučaju da ste se već upoznali s blagodatima ovog najpopularnijeg anti-age tretmana, novom aplikacijom može se postići dodatna korekcija obraza, nazolabijalnih bora ili pak veći volumen usnica. Ovisno o gubitku volumena, radi se i korekcija podočnjaka.

Izbor vrste dermalnog filera ovisi o potrebama klijenta.

Face refresh

Želite li osvježiti izgled kože lica, postići baršunastu teksturu i sjaj? Naravno, tko ne želi! Odabirom određenog dermalnog filera iz naše bogate ponude, garantiramo vam poboljšanu kvalitetu kože uz zavidnu elastičnost i prirodan sjaj. Reducira se potreba za nanošenjem make upa, briše se umoran izgled, a rezultat je ozareno i sjajno lice, tzv. 'radiant look'. Fileri i Vistabel odlično se nadopunjuju s tretmanom laserskog pomlađivanja diodnim laserom, Med Visage tretmanom za lifting lica i/ili inovativnim Reviderm tretmanima za održavanje kože. Samo u ovom paketu dostupan vam je filer Volite kojeg je dovoljno u količini od 1 ml za korekciju usnica, nazolabijalnih bora ili za nježno oblikovanje obraza.

Web-novosti_PB_848x364px_612

Face restore

'Restore' kombinacija namijenjena je minimalnim korekcijama na nekoliko regija vašeg lica. Postiže se  bolja i poželjnija kontura lica u vidu naglašenijih obraza te korekcije nazolabijalnih bora i usnica. Dermalnim filerima, uz prethodnu pripremu kože Rebalance tretmanom, može se postići i korekcija donjeg dijela lica te njegovo podizanje. U dogovoru s liječnikom, kombinacija se može koristiti i za korekciju periorbitalne regije u smislu korekcije podočnjaka i obraza. Fileri vraćaju izgubljeni volumen na obrazima i bradi, vraćaju mladoliku krivulju obraza te ih čine mekšima, čvršćima i naglašenijima.

Izbor filera ovisi o potrebama klijenta.

Paket ne uključuje Volite preparat!

Web-novosti_PB_848x364px_611

Face rebuild

Kada su u pitanju godine, najvažnije je nositi ih sa stilom, zar ne? Kako starimo, usne gube volumen i postaju tanje, mladolike crte lica obraza nestaju, a brada pak gubi svoj čvrsti oblik. Kombinacija filera u ovom paketu namijenjena je upravo zrelijim godinama, s ciljem pomlađivanja i podizanja vašeg lica u nekoliko točaka. Vašim će se obrazima vratiti volumen, popunit će se nazolabijalne bore, napravit će se korekcija podočnjaka i sljepoočnice te će se postići punoća i definicija usana kao i definirana linija čeljusti.

Liquid lift – whole face

Gubitkom hijaluronske kiseline tijekom godina koža postaje suha i opuštena oko očiju i usana, smanjuje joj se volumen zbog čega se pojavljuju bore. Ne želite li kirurško podizanje lica, ali želite trenutačan rezultat, hijaluronskim dermalnim filerima podarit ćete svojoj koži sve ono što joj treba - podizanje, konturiranje i oblikovanje cijelog lica. Nakon njege kože lica pomoću tretmana mikrodermoabrazije, kombinacijom dermalnih filera i Vistabela postiže se korekcija sljepoočnica, nazolabijalnih bora te podizanje obraza. Podiže se donji dio lica, konturira se čeljust, radi se korekcija područja ispod usnica, vertikalnih pušačkih bora i podočnjaka.

Web-novosti_PB_848x364px_610

Male face contour

Njegovano muško lice danas postaje svojevrsni imperativ. Juvederm dermalnim filerima postići će se nježna korekcija muških obraza i srednjeg dijela lica, a u profiliranju muške čeljusti s oštrim crtama i naglašenim uglovima pomoći će filer Radiesse. Kao dodatni 'touch' u paketu se nalazi Vistabel koji će licu dati potrebnu svježinu, bez umornog izgleda u području oko očiju.

Izbor filera ovisi o potrebama klijenta.

Svaki od paketa pomno je osmišljen ovisno o starosti klijenta i problematici kože lica koje se tada događaju. Naši će vam liječnici, nakon pregleda i konzultacija, dati svoju procjenu i preporučiti vam optimalnu, potpuno personaliziranu kombinaciju tretmana za vrhunske rezultate.

Vratite svojoj koži mladolik izgled!